fbpx
Close search

ADBL – producent kosmetyków i akcesoriów samochodowych

Firma JJPM Sp. z o.o., właściciel marki ADBL, to producent kosmetyków i akcesoriów samochodowych najwyższej jakości. Jesteśmy silnym, międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym w branży car care. Naszych akcesoriów, chemii i narzędzi używają profesjonaliści, pasjonaci oraz wszyscy, którzy jakość i skuteczność stawiają na pierwszym miejscu. Produkty ADBL przodują na rynku detailingowym, więc możesz je znaleźć w renomowanych salonach auto detailingu na terenie Polski i całego świata.

Zespół ADBL

Zespół ADBL tworzą młode i kreatywne osoby. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, ponieważ pielęgnacja pojazdów to nasza pasja. Liczy się dla nas współpraca oparta na zaufaniu i swobodnej atmosferze. Trzonem kultury organizacyjnej naszej firmy są nadrzędne wartości, takie jak szacunek i uczciwość. Dbamy o relacje z kontrahentami, dlatego trzymamy się ustalonych zasad i realizujemy zlecenia terminowo. Lojalność stawiamy na pierwszym miejscu.

Motto firmy to RECIPE FOR OVERTAKING. Dewizę tę traktujemy bardzo dosłownie – jesteśmy zawsze o krok przed innymi, stosując innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Rozwój, czyli nie zatrzymujemy się:

  • doskonalimy swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach pracowniczych,
  • rozszerzamy ofertę produktową o kilkanaście pozycji każdego roku,
  • aktywnie pozyskujemy nowych Klientów,
  • ulepszamy towary – dopracowujemy receptury,
  • szkolimy.

Bezpieczeństwo, jako fundament działalności, jest dla nas kwestią nadrzędną.

Nasze produkty wyróżniają wysoka jakość i niezawodność, dlatego doskonale sprawdzają się w pielęgnacji auta.

Założyciele Firmy

Jakub Pomorski

Dyrektor Działu Sprzedaży, Współwłaściciel

Prezes Zarządu. W firmie odpowiedzialny za sprzedaż oraz budowanie relacji z Klientami. W ramach departamentu, którym kieruje, sprawuje pieczę nad rynkiem krajowym i zagranicznym. Jego motto to „albo grubo albo wcale”.

Przemysław Dziuba

Dyrektor Działu R&D, Współwłaściciel

Członek Zarządu. Odpowiedzialny za dział R&D, Produkcję i Magazyn. Czuwa nad produktami od pomysłu aż po wysyłkę. Stworzył Dział Szkoleń, w którym uczymy pasjonatów i profesjonalistów sztuki, jaką jest Autodetailing.

Jan Wiśniewski

Dyrektor Działu Marketingu i Importu, Współwłaściciel

Członek Zarządu. Nadzoruje działania związane z rozpoznawalnością marki oraz identyfikacją wizualną. Równocześnie monitoruje dział projektujący i rozwijający asortyment produktów marki ADBL w kategoriach akcesoria i maszyny polerskie.

Wartości ADBL

Bezpieczeństwo
Rozwój
Szacunek
Uczciwość
Niezawodność
Zaufanie
Harmonia
Lojalność

OBIETNICA BIZNESOWA FIRMY JJPM Sp. z o.o. TO RECEPTA NA WYPRZEDZANIE KONKURENCJI

Tworzymy rozwiązania dla sektora automotive wspierające ochronę, pielęgnację i renowację pojazdów. Jesteśmy jedną z nielicznych firm z branży, która realizuje proces produkcyjny od pomysłu po opakowanie. Nasze receptury pomagają wyprzedzać zwyczajność.

OBIETNICA MARKI ADBL DLA UŻYTKOWNIKA

Zacznijmy od czystego auta.
Cenisz poczucie estetyki, lubisz czuć się komfortowo, chcesz się wyróżniać.
Wiemy, że auto jest Twoją wizytówką.
Potrzebujesz skutecznych i dających radość z pracy produktów.
Tworzenie ich to nasza specjalność i pasja.
Zapewnimy Ci kosmetyki, akcesoria i narzędzia przeznaczone do codziennej pielęgnacji, które są gwarancją długoterminowej ochrony.
Twój samochód jest jak członek rodziny. Zadbamy o niego wspólnie.

Nasze Marki

Historia ADBL

Początki

Spółka JJ Management została założona w 2013 roku i początkowo prowadziła działalność jako internetowy sklep z kosmetykami samochodowymi.

2013

ADBL

W roku 2014 powstała marka ADBL. Wypuściliśmy wtedy nasz pierwszy produkt, który został stworzony od podstaw przez nasz zespół. Był to ADBL Vampire.

2014

Rozwój

Po bardzo pozytywnym przyjęciu flagowego produktu przez branżę automotive opracowaliśmy kompletną identyfikację wizualną marki. Wiosną 2015 roku zaprezentowaliśmy 7 nowych produktów, które zapoczątkowały przygodę podboju polskiego rynku detailingu. Pod koniec roku 2015 w ofercie handlowej dostępnych było już 12 produktów.

2015

Produkty

W roku 2016 wartość sprzedaży produktów marki ADBL zaczyna przewyższać sprzedaż pozostałych konkurencyjnych marek u wiodących krajowych dystrybutorów. Spółka w dynamicznym tempie poszerza gamę oferowanych produktów chemicznych, a także rozpoczyna rozwijanie kategorii akcesoriów. Pod koniec roku 2016 firma oferuje 25 produktów chemicznych oraz 10 produktów z kategorii akcesoria.

2016

Ekspansja

Rok 2017 to intensywna ekspansja marki w Polsce i stawianie pierwszych kroków w kierunku rozwoju eksportu. W największych sklepach detailingowych przodujemy jeśli chodzi o sprzedaż. Kolejne firmy z zagranicy zgłaszają się do nas z pytaniami dotyczącymi możliwości współpracy. W ciągu tego roku zdobyliśmy dwóch dystrybutorów zagranicznych i poszerzyliśmy ofertę produktową do 48 pozycji.

2017

Maszyny polerskie

W roku 2018 mają miejsce wydarzenia istotne dla rozwoju firmy. Powołujemy do życia markę Roller, która sygnuje produkty z całkiem nowej kategorii jaką jest system polerski. Spółka wprowadza do oferty maszyny polerskie oraz uruchamia zakład produkujący pady polerskie. W krótkim czasie produkty Roller osiągają mocną pozycję na rynku. ADBL stawia kolejny krok w kierunku tworzenia kompleksowej oferty zaopatrzenia rynku Car Care. W tym roku po raz pierwszy wystawiamy się na najważniejszych europejskich targach branżowych we Frankfurcie, zaznaczając swoją rosnącą pozycję – zarówno wśród odbiorców, jak i konkurencji. W ciągu dwunastu miesięcy spółka rozwinęła swoją ofertę do 189 SKU i poszerzyła grupę dystrybutorów zagranicznych do 14 Państw.

2018

Globalnie

W roku 2019 ADBL jest już znaczącą i rozpoznawalną marką na rynku europejskim. Dostarczamy nasze produkty do ponad 300. punktów sprzedaży w Polsce, posiadamy dystrybutorów w 17. państwach. Oferta spółki składa się z 227 SKU. Przedsiębiorstwo prowadzi działalność w 3. lokalizacjach oraz zatrudnia 25 osobowy zespół zaangażowanych i pełnych energii współpracowników. Pomimo rosnącej konkurencji z pełną świadomością możemy potwierdzić pozycję lidera branży automotive w Polsce. Nasza firma konsekwentnie realizuje plan dołączenia do największych graczy na globalnym rynku Car Care.

2019

Umocnienie Pozycji

Rok 2020 stał pod znakiem Covid-19.  Gdy cały świat się zatrzymał, my dalej wypełnialiśmy swoją misję –  na bieżąco produkowaliśmy kosmetyki i akcesoria samochodowe najwyższej jakości.  W tym okresie otworzyliśmy pierwsze Centrum Szkoleniowe ADBL, tym samym rozszerzyliśmy działalność do czterech lokalizacji. Końcówka roku przyniosła kolejny krok milowy w rozwoju firmy – rozpoczęliśmy budowę zakładu produkcyjnego wraz z biurem i magazynem.

2020

Nowa linia

Rok 2021 to ciąg dalszy pandemii. Jednak ADBL to już 50-osobowy zespół, który dalej realizuje cele i prężnie działa we wszystkich lokalizacjach, czego efektem są premiery nowych zapachów naszych perfum, kolejnych akcesoriów oraz nowa linia produktów „ADBL HOLAWESOME”, tym samym powiększając ofertę marki do ponad 300 SKU.

2021

Perfekcja

Nadszedł czas, aby zaprezentować Wam efekt naszej wieloletniej pracy – pasty polerskie ADBL na bazie wodnej, które wraz z nową maszyną polerską D21 dopełniły nasz system polerski.
Dążąc do perfekcji, poprawiliśmy formulacje naszych znanych produktów: Matt Max, Vampire Liquid oraz Vampire Light, a także AIO. Rok 2022 to również dalsza ekspansja marki, co zaowocowało dystrybutorami w 30 krajach.

2022

Nadchodzą zmiany

Budowa nowej siedziby ADBL powoli dobiega końca, a przeniesienie centrum szkoleniowego, produkcji i magazynu do nowej lokalizacji wniesie nas na jeszcze wyższy poziom już na początku przyszłego roku. Rok 2023 to również dalsze poszerzanie portfolio marki ADBL o takie produkty jak: Speed QD, Defoamer, Rimtector, Leather QD, Pre spray, Tire brush oraz 3 generacje zupełnie nowych zapachów.

2023