fbpx
Close search

NADCHODZI ODDZIAŁ SPECJALNY!

The Terminators! Szybko i skutecznie eliminują najcięższe zabrudzenia!

 

Wheel Warrior Gel – kwaśny żelowy płyn, przeznaczony do usuwania najcięższych zabrudzeń oraz depozytów z powierzchni felg. Bezpieczny dla wszystkich rodzajów felg lakierowanych oraz stalowych. Żelowa konsystencja pozwala na dłuższe utrzymanie się produktu na powierzchni, potęgując efekt usuwania zanieczyszczeń. Łagodniejszy i przyjemniejszy zapach wzbogacony o truskawkową nutę zapachową.

 

 

Tar Remover Thixotropic – Gotowy do użycia preparat do usuwania smoły. Bezpieczny dla wszystkich powierzchni i skuteczny nawet w najcięższych przypadkach. Formuła naszego Tar Remover Thixotropic wykorzystuje zjawisko tiksotropii. Po aplikacji produkt zamienia się w żel, uzyskując lepszą lepkość i efekt krycia powierzchni, dzięki czemu wzmacnia swoje działanie i wydłuża czas możliwej ekspozycji.

 

 

APC Typhoon – Skoncentrowany, bardzo silny, uniwersalny produkt do czyszczenia najcięższych zabrudzeń z niemalże wszystkich powierzchni takich jak plastik, winyl czy tapicerka materiałowa, sprawdzi się również jako produkt do czyszczenia detali na zewnątrz auta. Receptura stworzona z myślą o profesjonalnych studiach detailingu oraz użycia z tornadorem.

 

 

WSR – Środek do usuwania osadów mineralnych oraz śladów po twardej wodzie z lakieru, szyb oraz tworzyw sztucznych. Absolutnie bezpieczny dla powierzchni oraz powłok kwarcowych/ceramicznych.