fbpx
Close search

SZKOLENIE VALETERSKIE

mycie karoserii, mycie kół, czyszczenie wnętrza

1-dniowy kurs prowadzony pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów w grupach do 8 osób.

Szkolenie opiera się na części teoretycznej, podzielonej na etapy – po omówieniu każdego z osobna następuje część praktyczna, w trakcie której każdy kursant przystąpi do ćwiczenia swoich umiejętności.

Szkolenie Valeterskie przeznaczone jest dla prawdziwych pasjonatów, którzy chcą utrzymać swoje auto w nienagannym stanie przez cały rok. W części teoretycznej kursant zdobędzie wiedzę niezbędną do bezpiecznego i efektywnego wykorzystania produktów chemicznych i kosmetyków samochodowych. Część praktyczna pozwoli na zdobycie umiejętności w zakresie kompleksowego mycia, czyszczenia i zabezpieczania powierzchni – zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz auta.

Pakiet chemii za 1 PLN

W zależności od dostępności artykułów w magazynie, produkty, które wchodzą w skład zestawu, mogą być wymienione na inne, z zachowaniem wartości zestawu na poziomie określonym dla danego szkolenia.

1x ADBL Beetle Juice Squeezer 0,5L
1x ADBL Black Water 0,5L
1x ADBL Bonnet 1L
1x ADBL Frost Eater 30szt.
1x ADBL Glass Cleaner 0,2L
1x ADBL Hybrid Glass 0,2L
1x ADBL Interior Cleaner 0,5 L
1x ADBL Interior Wow Limited Edition 0,5L
1x ADBL Snowball 0,5L
1x ADBL Synthetic Spray Wax 0,5L
1x ADBL Vampire Light 0,5L

1x ADBL White Mist 0,2
1x ADBL YETI Tropical Night 1L
1x ADBL CAREMITT
1x ADBL Detailing Swabs
1x ADBL FOAMBURGER
1x ADBL Magic Square szt.
1x ADBL NEON
2x ADBL PUFFY TOWEL LIGHT
1x ADBL Round Detailing Brush 17mm -#8
1x ADBL Round Detailing Brush 25mm -#12
1x ADBL Round Detailing Brush 31mm -#16

499 pln

1 dzień

8 osób w grupie

Zamów szkolenie

Trzy proste kroki

Od zamówienia szkolenia dzielą Cię tylko trzy proste kroki. Wystarczy, że klikniesz w wybrane szkolenie w odpowiadającym Ci terminie i  wypełnisz formularz podając swoje dane. Bezpiecznie dokonasz płatności za pomocą karty płatniczej, przelewu bankowego lub Blika.

Kalendarz

Zarezerwuj Szkolenie

Na poniższym kalendarzu wybierz interesujące Cię szkolenie i zarezerwuj miejsce już teraz! Zapisując się na kurs na mniej niż 7 dni przed terminem, obowiązuje Cię 100% przedpłaty. W przypadku wcześniejszego zapisu wpłacasz 50% kwoty od razu i 50% na 2 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Master detailer

Panel szkoleniowy przeznaczony dla osób, które odbyły szkolenie Junior Detailer. Zapisy na szkolenie odbywają się poprzez kontakt e-mail: szkolenia@adbl.eu.

Master+

W trosce o jakość i komfort Uczestników, informujemy że ten panel szkoleniowy przeznaczony jest dla detailerów, którzy mają opanowany szeroki zakres wiedzy oraz posiadają doświadczenie w kwestii rodzajów chemii i kosmetyków, zasad ich użycia, polerowania aut, używania past, padów i maszyn. Osoby o mniejszym stopniu zaawansowania zapraszamy na inne panele szkoleniowe dostępne w naszej ofercie.