fbpx
Close search

MASTER DETAILER

praca z maszyną rotacyjną, usuwanie defektów lakierniczych, usuwanie głębokich rys

Szkolenie

Szkolenie przeznaczone dla osób z doświadczeniem, które odbyły kurs Junior Detailer. Plan szkolenia przewiduje krótkie prezentacje teoretyczne oraz część praktyczną. Całe szkolenie poświęcone będzie zagadnieniom związanym z zaawansowanymi metodami korekty lakieru oraz zabezpieczeniem powierzchni. Każdy uczestnik przejdzie przez wszystkie etapy, co pozwoli usprawnić samodzielną pracę w przyszłości.

2-dniowy kurs prowadzony jest pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów w grupach do 4 osób.

Pakiet chemii za 1 PLN

W zależności od dostępności artykułów w magazynie, produkty, które wchodzą w skład zestawu, mogą być wymienione na inne, z zachowaniem wartości zestawu na poziomie określonym dla danego szkolenia.

1x ADBL Interior Wow/Limited Edition 0,5L
1x ADBL IPA 1L
1x ADBL Quick Wax 0,5L
1x ADBL Shampoo PRO 1L
1x ADBL SLIPPY 1L
1x ADBL Snowball 0,5L
1x ADBL Synthetic Spray Wax 1L
1x ADBL Tar PRO 1L
1x ADBL Vampire Liquid 5L
1x ADBL White Mist 0,2
1x ADBL Wipe Out PRO 1L
3x ADBL Magic Sponge

1x ADBL NEON
1x ADBL PINKY
1x ADBL Roller LONGER
1x ADBL Roller R125-01
2x ADBL EVO 125R
2x ADBL Roller Cut R 125
2x ADBL Roller Final Finish R 125
2x ADBL Roller Finish R 125
2x ADBL Roller Hard Cut R 125
2x ADBL Roller One Step R 125
2x ADBL Roller Polish R 125
2x ADBL Roller Soft Polish R 125

1999 pln

2 dni

4 osoby w grupie

Zamów szkolenie

Trzy proste kroki

Od zamówienia szkolenia dzielą Cię tylko trzy proste kroki. Wystarczy, że klikniesz w wybrane szkolenie w odpowiadającym Ci terminie i  wypełnisz formularz podając swoje dane. Bezpiecznie dokonasz płatności za pomocą karty płatniczej, przelewu bankowego lub Blika.

Kalendarz

Zarezerwuj Szkolenie

Na poniższym kalendarzu wybierz interesujące Cię szkolenie i zarezerwuj miejsce już teraz! Zapisując się na kurs na mniej niż 7 dni przed terminem, obowiązuje Cię 100% przedpłaty. W przypadku wcześniejszego zapisu wpłacasz 50% kwoty od razu i 50% na 2 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Master detailer

Panel szkoleniowy przeznaczony dla osób, które odbyły szkolenie Junior Detailer. Zapisy na szkolenie odbywają się poprzez kontakt e-mail: szkolenia@adbl.eu.

Master+

W trosce o jakość i komfort Uczestników, informujemy że ten panel szkoleniowy przeznaczony jest dla detailerów, którzy mają opanowany szeroki zakres wiedzy oraz posiadają doświadczenie w kwestii rodzajów chemii i kosmetyków, zasad ich użycia, polerowania aut, używania past, padów i maszyn. Osoby o mniejszym stopniu zaawansowania zapraszamy na inne panele szkoleniowe dostępne w naszej ofercie.