fbpx
Close search

KOREKTA LAKIERU

przygotowanie lakieru, maskowanie elementów, dobór narzędzi

 

Szkolenie przeznaczone dla osób, które od podstaw chcą nauczyć się polerowania lakieru.

Szkolenie opiera się na części teoretycznej podzielonej na etapy. Po omówieniu każdego z osobna następuje część praktyczna – KAŻDY kursant będzie miał możliwość przećwiczenia swoich umiejętności w zakresie przygotowania auta do korekty, prac polerskich oraz zabezpieczania powierzchni. 

2-dniowy kurs prowadzony jest pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów w grupach do 4 osób.

Pakiet chemii za 1 PLN

W zależności od dostępności artykułów w magazynie, produkty, które wchodzą w skład zestawu, mogą być wymienione na inne, z zachowaniem wartości zestawu na poziomie określonym dla danego szkolenia.

1x ADBL Wipe Out PRO 1L
1x ADBL PINKY
3x ADBL PUFFY TOWEL LIGHT
1x ADBL Roller 75mm Backing Plate
1x ADBL Roller DA09125-01
1x ADBL Roller DA15125-01
1x ADBL EVO 125DA
1x ADBL Roller Cut DA 125
1x ADBL Roller Cut DA 75

1x ADBL Roller Finish DA 125
1x ADBL Roller Finish DA 75
1x ADBL Roller Hard Cut DA 125
1x ADBL Roller Hard Cut DA 75
1x ADBL Roller One Step DA 125
1x ADBL Roller One Step DA 75
1x ADBL Roller Polish DA 125
1x ADBL Roller Polish DA 75
1x ADBL Roller Soft Polish DA 125
1x ADBL Roller Soft Polish DA 75

1999 pln

2 dni

4 osoby w grupie

Zamów szkolenie

Trzy proste kroki

Od zamówienia szkolenia dzielą Cię tylko trzy proste kroki. Wystarczy, że klikniesz w wybrane szkolenie w odpowiadającym Ci terminie i  wypełnisz formularz podając swoje dane. Bezpiecznie dokonasz płatności za pomocą karty płatniczej, przelewu bankowego lub Blika.

Kalendarz

Zarezerwuj Szkolenie

Na poniższym kalendarzu wybierz interesujące Cię szkolenie i zarezerwuj miejsce już teraz! Zapisując się na kurs na mniej niż 7 dni przed terminem, obowiązuje Cię 100% przedpłaty. W przypadku wcześniejszego zapisu wpłacasz 50% kwoty od razu i 50% na 2 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Master detailer

Panel szkoleniowy przeznaczony dla osób, które odbyły szkolenie Junior Detailer. Zapisy na szkolenie odbywają się poprzez kontakt e-mail: szkolenia@adbl.eu.

Master+

W trosce o jakość i komfort Uczestników, informujemy że ten panel szkoleniowy przeznaczony jest dla detailerów, którzy mają opanowany szeroki zakres wiedzy oraz posiadają doświadczenie w kwestii rodzajów chemii i kosmetyków, zasad ich użycia, polerowania aut, używania past, padów i maszyn. Osoby o mniejszym stopniu zaawansowania zapraszamy na inne panele szkoleniowe dostępne w naszej ofercie.