fbpx
Close search

ODPALAMY NOWE AKCESORIA

Wiosna coraz bliżej, dlatego przygotowaliśmy parę brakujących w naszej ofercie niezbędników, które ułatwią pracę każdego Detailera!

Round Detailing Brush Pro Set to zestaw 3 wymiennych pędzli o różnej wielkości i miękkości z odkręcaną rączką do czyszczenia detali, szczelin lub zabrudzeń na delikatnych powierzchniach. Pędzle cechuje miękkie włosie, odporne na działanie chemii. Rączka powleczona jest antypoślizgową gumą, posiada magnes umożliwiający przytwierdzenie pędzla do metalowych powierzchni.

 

Tire Brush to szczotka do czyszczenia opon o różnych rodzajach bieżnika. Ergonomiczny uchwyt, pokryty jest warstwą gumy antypoślizgowej. Główka ułożona w kształt trójkąta oraz odpowiednio twarde włosie umożliwia skuteczne dotarcie i czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc.

 

Detailing Apron to fartuch do detailingu wykonany z delikatnego, bezpiecznego dla powierzchni materiału. Idealny do prac polerskich. Oddziela ubrania od nadwozia chroniąc przed zarysowaniami. Dwie szlufki zapinane na rzep zapewniają szybkie i wygodne zabezpieczenie przewodu zasilającego przed uszkodzeniami karoserii, wznosząc organizację i komfort pracy z maszyną na zupełnie nowy poziom. Posiada proste i uniwersalne wiązanie w pasie oraz 2 praktyczne kieszenie, które z powodzeniem pomieszczą aktualnie używane produkty chemiczne oraz niezbędne akcesoria.

 

W sklepach od 15 lutego.