ADBL
Close search

NOWA LINIA PRODUKTÓW – HOLAWESOME

NOWOŚCI ! 🔸
Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią pojawią się nowości od ADBL. 15 marca odbędzie się premiera nowej linii kosmetyków HOLAWESOME. Są to 4 produkty w trzech różnych pojemnościach (500ml, 1L, 5L). W skład serii wchodzą:
  • ADBL Glass Cleaner(2) – płyn do mycia szyb oraz szkła. Idealnie nadaje się do czyszczenia szyb samochodowych.
  • ADBL Shampoo(2) – szampon do ręcznego mycia karoserii. Usuwa bieżące zabrudzenia tj. owady, kurz, błoto, film drogowy.
  • ADBL Yeti Pearl – aktywna piana o neutralnym pH. Przeznaczona do usuwania zabrudzeń znajdujących się na powierzchni auta. Niweluje takie zanieczyszczenia jak błoto, kurz, resztki owadów czy osady z drzew.
  • ADBL TANGY – szampon do mycia karoserii o kwaśnym odczynie. Używany do mycia pojazdów zabezpieczonych bądź niezabezpieczonych powłokami ceramicznymi/kwarcowymi czy woskami.
Zastanawiacie się pewnie dlaczego wypuszczamy produkty, które mamy już w ofercie. Otóż zaprezentowane nowości, dzięki oryginalnej formule, są dużo bardziej wydajne i lepiej radzą sobie z czyszczeniem powierzchni samochodu. Dążymy do tego, by nasze kosmetyki spełniały najwyższe standardy jakości, dlatego stale modyfikujemy receptury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *