fbpx
Close search

NOWA LINIA PRODUKTÓW – HOLAWESOME

NOWOŚCI ! 🔸
Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią pojawią się nowości od ADBL. 15 marca odbędzie się premiera nowej linii kosmetyków HOLAWESOME. Są to 4 produkty w trzech różnych pojemnościach (500ml, 1L, 5L). W skład serii wchodzą:
  • ADBL Glass Cleaner(2) – płyn do mycia szyb oraz szkła. Idealnie nadaje się do czyszczenia szyb samochodowych.
  • ADBL Shampoo(2) – szampon do ręcznego mycia karoserii. Usuwa bieżące zabrudzenia tj. owady, kurz, błoto, film drogowy.
  • ADBL Yeti Pearl – aktywna piana o neutralnym pH. Przeznaczona do usuwania zabrudzeń znajdujących się na powierzchni auta. Niweluje takie zanieczyszczenia jak błoto, kurz, resztki owadów czy osady z drzew.
  • ADBL TANGY – szampon do mycia karoserii o kwaśnym odczynie. Używany do mycia pojazdów zabezpieczonych bądź niezabezpieczonych powłokami ceramicznymi/kwarcowymi czy woskami.
Zastanawiacie się pewnie dlaczego wypuszczamy produkty, które mamy już w ofercie. Otóż zaprezentowane nowości, dzięki oryginalnej formule, są dużo bardziej wydajne i lepiej radzą sobie z czyszczeniem powierzchni samochodu. Dążymy do tego, by nasze kosmetyki spełniały najwyższe standardy jakości, dlatego stale modyfikujemy receptury.